GENEL BİLGİ FOTOĞRAF GALERİSİ

Uzak Doğu Masajları

Lomi Lomi

Lomi Lomi Nui, vücudu narin dokunuşlarla rahatlatan ve ruha temas eden bir tekniktir. Güzel bir dans gibi, tek bir seferde gerginliğin içinden mutluluk ve rahatlama hissi ortaya çıkarır.

Lomi Lomi Nui binlerce yıldır Pasifik bölgesinde uygulanmaktadır. Ruh, beden ve beynin uyum içerisinde çalışmasını sağlar ve hayat enerjisini harekete geçirir. Lomi Lomi Nui yumuşak dokunuşlar olarak da adlandırılır.

Thai Masajı

Geleneksel Tayland masajıdır. Bu nokta basınç tekniklerini çeşitli esneme hareketleriyle birleştiren eski, etkileşimli masaj tekniği, nazik sallama ve ritmik kompresyonlarla uygulanmaktadır. Rahatlama, fiziksel bir denge yakalama ve yeniden enerji kazanmayı sağlar.

Shiatsu

Japonca’da Shiatsu “parmak baskısı” anlamına gelmektedir. Holistik bir masaj uygulamasıdır ve beden üzerinde yenileyici ve canlandırıcı etkisi bulunmaktadır.

Bali Masajı

Endenozya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder.

Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan doğal yağlarımızla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir, tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Mandara Masajı (Dört El Masajı)

Bali destanlarına göre Mandara dağı gençlik dağıdır. Mandara masajı iki terapistin birbirleriyle uyumlu olarak geleneksel Bali masaj tekniklerini uygulamasıyla gerçekleştirilmektedir.

Kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji seviyesi yükselir ve tüm vücutta inanılmaz bir rahatlama hissedilir. Terapi sonunda yükselen enerjiniz kendinizi daha genç hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Fotoğraf Galerisi

BİLGİ FORMU Yukarı Çık